Dopravníkové systémy


Potřebujete linku montážní, balicí či jinou? Vytvoříme vám ji na míru
jako už mnoha našim klientům.


Dopravníkový systém zajistí optimální přepravu, manipulaci a montáž zboží

Dopravníkový systém je sestava dopravníků a dalších komponent, která slouží k přepravě zboží mezi pracovišti. Skládá se z nejrůznějších dílů. Nejčastěji jsou v jejím základu zabudované dopravníky válečkové, řetězové nebo pásové. Ty pak doplňují další zařízení – například transferové vozíky, depaletizátory, stopery, manipulátory, různí roboti, balicí a páskovací stroje, vážní nebo třídicí systémy.


Dopravníkové systémy dodáváme do výroby, továren i skladů

Dopravníkové systémy zajišťujeme se vším všudy – od návrhu přes výrobu až po instalaci do provozu, zaškolení a následný servis. Vyjdeme z vašich potřeb, zohledníme specifika prostoru a navrhneme optimální řešení. Takové, které bude pro vás úspornější, pro vaše zaměstnance pohodlnější a pro přepravovaný náklad bezpečnější. Dopravníky přizpůsobíme těžkým elektromotorům i křehkým obalům. Mohou je navíc posouvat jak vodorovně, tak i svisle.

Zajišťujeme také servis – vše seřídíme, opravíme a vyrobíme náhradní díly

Kdykoli budete potřebovat, přijedeme za vámi, vše zkontrolujeme, seřídíme a opravíme. Až do 10 let po dodávce řešení vám vyrobíme také náhradní díly na míru. A pokud budete potřebovat, rádi zaškolíme vaše zaměstnance. Názorně ukážeme, jak vše obsluhovat, co je důležité z hlediska údržby i jak zajistit maximální bezpečnost na pracovišti.

Konkrétní dopravníkové systémy, které jsme pro naše klienty navrhli, vyrobili a uvedli do provozu, najdete v realizovaných projektech. Zajímá vás, jak bychom vyřešili dopravníkovou linku pro vaše pracoviště? Vyplňte nezávaznou poptávku nebo nám napište na das@dasfm.cz, brzy se vám ozveme.