Volná místa

Naše firma není žádným nováčkem v oboru. Potkává se nás tu přes šedesát, z toho pětina pracuje v DASu více než 25 let. Máme za sebou přes 3000 zakázek a mnoho klientů s námi spolupracuje dlouhodobě. Díky tomu můžeme zaměstnancům zajistit stabilní příjem a smysluplnou práci, se kterou se mnoho našich kolegů loučí až v důchodu.

V současné době hledáme kolegy na pozice:
Strojní zámečník
Obráběč kovu - frézař CNC

Pokud jste aktivní a máte chuť pracovat na projektech dopravníkových systémů a zařízení, staňte se součástí našeho týmu.

Jak si vás představujeme?

  • Jste vyučen v oboru.
  • Čtete bez problémů technické / strojní výkresy a rozumíte jim.
  • Umíte si poradit, pokud vzniknou problémy, u práce přemýšlíte, a když vám věci nedávají smysl, zjistíte proč.
  • Nebojíte se řízení auta.
  • Pokud máte platný svářečský průkaz ZK 135, metoda CO2, je to pro nás třešnička na dortu.

Co bude vaším úkolem?

  • Pracovat jako zámečník na konkrétní zakázce od A do Z (od přípravy materiálu po kompletaci dopravníků).
  • Být platným a spolehlivým členem týmu.

Obráběč kovů - frézař CNC

  • Máte předchozí zkušenosti s CNC stroji a to je pro nás velké plus.

  • Pracovat na horizontální frézce WH10.
  • Být spolehlivým a aktivním členem týmu obráběčů.

Co vám u nás bude dělat radost?

  • Jsme malá česká firma, kde se každý zná s každým, pracujeme proto v přátelském duchu.
  • Pokud podepíšeme smlouvu na dobu neurčitou, budeme vám přispívat na životní pojištění, Multisportkartu a obědy, které nám dováží místní restaurace.
  • Podle odpracovaných let můžete získat až 5 týdnů zasloužené dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc.
  • Budete mít dobrý pocit z toho, že naše práce má smysl a budoucnost, a to není málo.

Ano, rádi o vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou pozici. Napište nám na frankova@dasfm.cz.