Volná místa

Staňte se součástí našeho týmu a pracujte na HPP v příjemném prostředí frýdecko-místecké kanceláře.

Momentálně hledáme:

- strojní zámečníky se svářečským průkazem do jednosměnného provozu, kteří mají zájem o obor a chtějí pracovat
- obchodně technického pracovníka, který má nadšení pro obchod, strojírenské zaměření a rád komunikuje s lidmi
- technika řízení jakosti, který je manuálně zručný, má smysl pro detail a proaktivní přístup
- obráběče kovů - frézaře CNC, který má chuť pracovat a je precizní

Pokud vás zaujme některá z našich nabídek, pošlete svůj životopis na das@dasfm.cz. Vše si pečlivě pročteme a nejpozději do 10 dnů se s vámi domluvíme na dalším postupu, případně vás rovnou pozveme na pohovor. Pro více informací se obraťte na Lenku Rakovou (rakoval@dasfm.cz).

Strojní zámečník se svářečským průkazem

Uvítáme

  • SOU s výučním listem zámečník
  • praxe v oboru NUTNÁ
  • státní svářeč dle EN ISO 9606-1 135P (CO2)
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • osobní odpovědnost a proaktivní přístup při realizaci zakázky
  • ochota vyjíždět na montáže a prozákaznický přístup
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • různorodou zámečnickou práci vč. svařování v 1-směnném provozu
  • náborový příspěvek až 20 tis. Kč
  • zázemí a práci ve Frýdku-Místku
  • příspěvek na stravování, na Multisport kartu a na životní pojištění
  • až 25 dnů dovolené podle odpracovaných let + 1 sickday

Obchodně technický pracovník / pracovnice

Uvítáme

  • VŠ / SŠ technického směru, strojní zaměření výhodou
  • zkušenosti v oblasti obchodu
  • technické myšlení
  • znalost NJ nebo AJ na úrovni samostatného vedení obchodního jednání, NJ výhodou
  • čtení technické dokumentace výhodou
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičské oprávnění sk. B a ochotu cestovat
  • aktivní a samostatný přístup

Co vás čeká

  • udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky a vytváření nových kontaktů
  • příprava a prezentace nabídek (vč. cenové tvorby), objednávek a smluv
  • průběžný dohled nad zakázkami a péče o ně a jejich konečné předání zákazníkovi

Nabízíme

  • zázemí a kancelář ve Frýdku-Místku
  • zajímavou práci v české firmě
  • práci na plný úvazek
  • mzdu odpovídající pracovní pozici

Technik řízení jakosti

Uvítáme

  • SŠ technického / strojírenského zaměření
  • zkušenosti v oblasti řízení kvality a kontroly výroby (metrologie, kalibrace)
  • čtení výkresové dokumentace
  • znalost AJ / NJ výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B
  • ochotu cestovat a aktivně se účastnit montážních a servisních prací
  • osobní odpovědnost a samostatný přístup
  • průkaz o certifikaci způsobilosti pro vizuální kontrolu povrchu svárů výhodou

Co vás čeká?

  • vedení interních reklamačních řízení, spolupráce při interních auditech
  • aktivní řešení reklamací se zákazníkem
  • předávání zakázek zákazníkovi, realizace dokončovacích a servisních prací
  • vytváření dokumentace dle norem ISO, směrnic a podřízené dokumentace pro oddělení kvality
  • spolupráce při tvorbě kontrolních postupů a systémů jakosti
  • vstupní a výstupní kontrola / měření surovni, materiálů a komponentů ve strojírenské výrobě podle stanovených postupů

Nabízíme

Obráběč kovů - frézař CNC

Uvítáme

  • SOU s výučním listem obráběč kovů

Nabízíme

  • práce na horizontální frézce WH10
  • 1-směnný provoz
  • být součástí týmu zkušených obráběčů

Proč pracovat v DAS

Získáte pocit jistoty

Naše firma není žádným nováčkem v oboru. Potkává se nás tu téměř sedmdesát, z toho pětina pracuje v DASu více než 25 let. Máme za sebou přes 3000 zakázek a mnoho klientů s námi spolupracuje dlouhodobě. Díky tomu můžeme zaměstnancům zajistit stabilní příjem a smysluplnou práci, se kterou se mnoho našich kolegů loučí až v důchodu.

K férovému platu nabízíme spoustu benefitů

Dobré platové podmínky a přátelský kolektiv jsou pro nás samozřejmostí. Můžete se ale těšit také na další benefity – postupně až týden dovolené navíc (podle odpracovaných let), den volna na zotavení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování a multisport kartu, životní pojištění nebo příspěvek na dovolenou.