Volná místa


Momentálně nikoho nehledáme.

O schopné lidi ale máme zájem vždy. Pokud u nás chcete pracovat, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na das@dasfm.cz. Třeba pro vás nové místo vytvoříme.

Získáte pocit jistoty

Naše firma není žádným nováčkem v oboru. Potkává se nás tu téměř sedmdesát, z toho pětina pracuje v DASu více než 25 let. Máme za sebou přes 3000 zakázek a mnoho klientů s námi spolupracuje dlouhodobě. Díky tomu můžeme zaměstnancům zajistit stabilní příjem a smysluplnou práci, se kterou se mnoho našich kolegů loučí až v důchodu.

K férovému platu nabízíme spoustu benefitů

Dobré platové podmínky a přátelský kolektiv jsou pro nás samozřejmostí. Můžete se ale těšit také na další benefity – třeba týden dovolené navíc, den volna na zotavení, delší otcovskou dovolenou, občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování a multisport kartu, životní pojištění nebo třináctý plat.

Budete pracovat v pohodovém kolektivu

Jsme česká firma plná týmových hráčů. Víme, že za kvalitně odvedenou práci vděčíme především spokojeným zaměstnancům, proto jim vycházíme maximálně vstříc – třeba zkrácenými úvazky, výukou angličtiny nebo zajímavými firemními akcemi.