Obrábění


Opracujeme ocel, litinu, barevné kovy nebo plasty. Obrábění zajišťujeme jak pro velké firmy, tak i pro menší podniky a jednotlivce. Zvládáme soustružení, frézování pomocí klasických a CNC strojů, broušení na plocho i svislé obrážení. Kromě komponentů do našich vlastních dopravníků a kompletních systémů se věnujeme také kusové výrobě dílů. 


S kovoobráběním máme mnohaleté zkušenosti. Vyrobíme díly podle vašich požadavků

Z různých materiálů vám vyhotovíme díly v požadované přesnosti. Kusově nebo malosériově vyrábíme rotační části – například hřídele, čepy, tyče a příruby – i tvarové díly dle požadavku. Specializujeme se také na kompletní výrobu válců do dopravníků od svaření přes opracování až po vyvážení.

Na univerzálních frézkách opracováváme rovinné nebo tvarové plochy. Běžně pracujeme s rozměry 300 × 800 × 300 mm a hmotností až do 250 kg. Na CNC horizontální vyvrtávačce WH10 frézujeme odlitky o maximálních rozměrech plochy 1200 × 1200 mm a hmotnosti do 2000 kg.

Vyrábíme řetězová kola a čelní ozubená kola s přímými nebo šikmými zuby. Mohou být jak z kovových, tak i z nekovových materiálů.


Věnujeme se také zakázkové výrobě náhradních dílů

Náhradní díly vyrábíme z ušlechtilých nebo korozivzdorných ocelí i z ocelí nástrojových. Samozřejmostí je u nás tepelné zpracování a běžně provádíme také speciální povrchové úpravy, jako jsou elektrochemické nebo žárové pokovení či černění.