Transferový vůz na míru jsme dodali extra rychle

Napsáno: 03.06.2024
Myslíme dopředu. Už v návrhu jdeme nad rámec vašich požadavků a hledáme, jak vám vše ještě více usnadnit. Tak tomu bylo i s novým transferovým vozem.


S námi jste o krok napřed

Při vývoji vycházíme nejen z vašich současných potřeb, ale myslíme i na budoucnost. Čerpáme ze zkušeností z téměř 4000 zakázek a s ohledem na možnosti prostoru vám navrhneme to nejlepší řešení, které bude připravené i na možné budoucí rozšíření nebo automatizaci. Možná tak náš návrh předčí vaše očekávání, protože půjde za hranice původní poptávky. Přesně to se nám povedlo i u transferového vozu. 

Starý transferový vůz jsme nahradili menším, výkonnějším  a dálkově ovládaným

Transferové vozíky patří neodmyslitelně do našeho repertoáru transportní a manipulační techniky. Vyvíjíme je vždy tak, aby byly maximálně bezpečné, snadno se ovládaly a šetřily místo v halách. Často pak u klientů významně zrychlují provoz a usnadňují výrobu. Jeden transferový vozík si u nás objednal i výrobce automobilových karoserií, který potřeboval nahradit nespolehlivou kolejovou drezínu bateriovým vozem na dálkové ovládání. Vyrobili jsme pro něho transferový vůz s nosností 50 tun.

Do puntíku vyladěná zařízení dodáváme až překvapivě rychle

Výroba bateriového transferového vozu musela být rychlá a bezchybná. Zatímco jsme pracovali na nové přepravní plošině, stávající drezína se klientovi porouchala. Nové řešení tak potřeboval přivézt v enormně krátkém čase. Naštěstí máme s výrobou transportních vozů bohaté zkušenosti, takže dokážeme rychle dodat zařízení spolehlivé, bezpečné a 100% funkční. Nový transferový vůz fungoval ihned po převozu a usazení do kolejiště. Zkontrolovali jsme ho, otestovali jeho nosnost, zaškolili obsluhu a zařízení předali do užívání. Teď slouží bez poruchy v třísměnném provozu.

Zajímá vás víc? Přečtěte si, jaký je bateriový transferový vůz, který jezdí nonstop, a přesto ho stačí nabít jen jednou týdně.