Obrábění kovů a plastů


Opracujeme ocel, litinu, barevné kovy nebo plasty. Obrábění zajišťujeme jak pro velké firmy, tak i pro menší podniky a jednotlivce. Zvládáme soustružení, frézování pomocí klasických a CNC strojů, broušení na plocho i svislé obrážení. Kromě komponentů do našich vlastních dopravníků a kompletních systémů se věnujeme také kusové výrobě dílů. 

S kovoobráběním máme mnohaleté zkušenosti. Vyrobíme díly podle vašich požadavků

Z různých materiálů vám vyhotovíme díly v požadované přesnosti. Kusově nebo malosériově vyrábíme rotační části – například hřídele, čepy, tyče a příruby – i tvarové díly dle požadavku. Specializujeme se také na kompletní výrobu válců do dopravníků od svaření přes opracování až po vyvážení.

DAS obrábění kovů ukázka

Na univerzálních frézkách opracováváme rovinné nebo tvarové plochy. Běžně pracujeme s rozměry 300 × 800 × 300 mm a hmotností až do 250 kg. Na CNC horizontální vyvrtávačce WH10 frézujeme díly o maximálních rozměrech plochy 1200 × 1200 mm a hmotnosti do 2000 kg.

Vyrábíme řetězová kola a čelní ozubená kola s přímými nebo šikmými zuby. Mohou být jak z kovových, tak i z nekovových materiálů.

Věnujeme se také zakázkové výrobě náhradních dílů

Náhradní díly vyrábíme z ušlechtilých nebo korozivzdorných ocelí i z ocelí nástrojových. Samozřejmostí je u nás tepelné zpracování a běžně provádíme také speciální povrchové úpravy, jako jsou elektrochemické nebo žárové pokovení či černění.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Nabídku na míru vám rádi připravíme zdarma.