Už 17 let zajišťujeme výrobu dopravníků pro rakouského partnera

Napsáno: 22.03.2021
Téměř 1800 dopravníků na míru, 3000 zařízení celkem. Tolik dodávek jsme zajistili pro našeho rakouského partnera od roku 2004. Jak taková spolupráce vypadá?


Standardizovaná zařízení putují do Rakouska a z něj do celého světa

Pro naše zákazníky obvykle zajišťujeme výrobu dopravníků na míru jako celku, tedy se vším všudy – od návrhu a 3D vizualizace přes montáž až po servis. Zároveň ale pomáháme se zakázkami i jiným firmám jako subdodavatel. Připravujeme pro ně jak typizované dopravníky, tak i na míru vyrobená zařízení a části linek.

Jednou z takových firem je i náš rakouský partner, který dodává balicí technologie zákazníkům po celém světě. Objednává u nás pravidelně už 17. rokem. 40 % dodávek tvoří standardizovaná řešení, 60 % jsou specifické dopravníky, které vyrábíme přímo na míru. Celkem jsme tak sestrojili téměř 3000 zařízení. Jsou mezi nimi klasické válečkové, pásové a řetězové dopravníky, transferové vozíky, válečkové a řetězové točny, srovnávací pásové i egalizační dopravníky (sypký materiál rovnají přejetím přes vibrující povrch). 


Při výrobě dopravníků jsme rychlí a flexibilní

Termín dodání zakázky je pro nás závazný. Přestože nás mnohdy limituje dodávka materiálu od našich dodavatelů, v Rakousku vědí, že se na nás mohou 100% spolehnout. I když pak čekáme třeba 4 týdny na dodání válečků, hotové dopravníky odešleme do slíbených 6 až 8 týdnů.

Rakouská firma oceňuje také naše komplexní 3D modely pro zástavbu. Díky 3D vizualizaci, kterou často připravujeme pro celý dopravníkový systém, totiž včas odhalíme případné technické a rozměrové nesrovnalosti. Sami pak hledáme alternativní řešení, navrhujeme možné změny a upravujeme zařízení, aby bylo konstrukčně vyladěné a vše fungovalo, jak má.  


Do různých koutů světa jsme vypravili více než 300 kamionů

Naše dopravníkové linky pomáhají s manipulací po celém světě. Díky spolupráci s rakouským partnerem můžete naše zařízení vidět v provozu na Filipínách, v Malajsii nebo v Thajsku, kde jsou součástí velkého překladiště v přístavu, tzv. big bag linky. Námi vyrobené dopravníky fungují také ve Vietnamu, v Indii, Severní a Jižní Koreji, Egyptě, Venezuele, Mexiku, USA, Rakousku, Německu, Itálii, Polsku nebo Indonésii.

Chcete, abychom byli i vaším spolehlivým a flexibilním subdodavatelem dopravníků? Kontaktujte nás.