Děkujeme, že jste s námi už 30 let

Napsáno: 03.04.2023
Cítíme se jako rodič na oslavě potomka. Jsme dojatí, hrdí a nevěříme, že už je to vážně 30 let. Děkujeme, že jste nám pomohli DAS vybudovat.


Úspěšné roky střídaly těžší, tým skvělých lidí nám ale vždy byl oporou

Letos je tomu 30 let od vzniku společnosti DAS. V minulosti to nebylo vždy jednoduché. Hospodářská krize v roce 2009, kdy tržby spadly téměř na polovinu, vývoz do zahraničí byl jen minimální a my museli propustit dvacítku zaměstnanců. Epidemie covid-19, která nás zasáhla v roce 2020 a 2021 a prověřila naši stabilitu a flexibilitu. Následná energetická krize a vysoký růst cen prokázal zase naši konkurenceschopnost. Nakonec jsme to ale všechno ustáli právě díky silnému zázemí a loajálním kolegům. Potvrdili jsme si, že elán, se kterým jsme firmu zakládali, nás v krizovém období drží a je jedním z našich základních pilířů. A můžete za to především vy – naši zákazníci, partneři, dodavatelé, kolegové, přátelé. Vám vděčíme za to, čeho jsme dosáhli.


K úspěchům firmy přispěli všichni. Někteří s námi táhnou za jeden provaz už 30 let

Slavíme 30 let společnosti a víme, že bez věrných a spolehlivých zaměstnanců bychom tohoto jubilea nikdy nedosáhli. Děkujeme proto všem našim zaměstnancům za skvěle odvedenou práci a za jejich loajalitu.

„Ze srdce děkuji všem obchodním partnerům, zákazníkům i dodavatelům, kteří s námi v uplynulých 30 letech spolupracovali. Bez vás bychom dnes nebyli tam, kde jsme. Ráda bych také poděkovala všem zaměstnancům – současným i těm, kteří už ve firmě nejsou. Kdysi se nám ani nesnilo o tom, že se dopravní a manipulační technika z Frýdku-Místku dostane do celého světa. Vy jste ale dokázali, že společně zvládneme nemožné.“ Marta Raková, jednatelka společnosti DAS spol. s r. o.


Děkujeme. Jedno krátké slovo, které má pro nás ale obrovský význam

Nebereme zaměstnance jako samozřejmost. Nesmírně si vážíme všech, kteří byli a jsou součástí naší 30leté cesty.

Děkujeme.