Kde výtah nestíhal, dopravníky na přepravu palet obstály na 1

Napsáno: 19.04.2020
Nevyhovující výtah jsme nahradili dopravníky, které prostupují i železobetonovou podlahou. Přečtěte si, jak jsme urychlili mezipatrovou přepravu palet.


Výtah neměl dostatečnou kapacitu a vyžadoval obsluhu


Náš klient dříve využíval pro transport ocelových palet k expedici výtah. Ten byl ale nevyhovující jak z pohledu nutné obsluhy a manipulace, tak i z pohledu kapacity. Přeprava nákladu byla zdlouhavá a pracná. My jsme přišli s řešením, díky kterému byla situace na pracovišti už za 7 měsíců od podpisu smlouvy zcela jiná. Instalace celé dodávky včetně zprovoznění u zákazníka přitom trvala pouhý měsíc. Nový systém přepravy palet pracuje výrazně rychleji a našemu klientovi šetří nemalé náklady.

 

Válečkové dopravníky zajišťují spolehlivou přepravu palet mezi patry a procházejí několika stěnami


Při realizaci projektu jsme vše řešili s projektantem stavebních úprav. Potřebovali jsme důkladně naplánovat prostup železobetonovou podlahou haly a následný prostup ze stávající haly v přízemí do nové přístavby. Výsledkem byla 16,5metrová dopravní trasa s převýšením 5,2 metru. Náklad přepravuje rychlostí 60 palet za hodinu a konkrétně se skládá z těchto zařízení:

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás a my vám zdarma připravíme nabídku na míru.

Podívejte se, jak vypadá nový systém paletové přepravy.