Certifikáty


Hledáte potvrzení, že nezklameme vaši důvěru? Máme jich hned několik.

Řízení kvality pro nás není jen heslo, ale každodenní praxe. Pyšníme se velkým svářečským průkazem a jsme hrdými majiteli osvědčení nejvyšší důvěryhodnosti. Že se na naši kvalitní práci můžete spolehnout, potvrzuje nejen více než 500 klientů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, ale také několik mezinárodně uznávaných certifikátů.


Certifikáty obnovujeme pravidelně

Systém řízení kvality vznikl už před 100 lety. Mohl za to především masivní rozvoj výroby, při které bylo těžké uhlídat požadovanou kvalitu produktů. Řešením měla být právě certifikace. A pomáhá nám dodnes. My v DAS každoročně prodlužujeme platnost hned několika certifikátů. Bez některých bychom nemohli provozovat živnost, úplně všechny nám pomáhají držet interní procesy na vysoké úrovni. A jsme si jisti, že to ocení i náš zákazník. Které konkrétně to jsou?


Systém jakosti ČSN EN ISO 9001:2016

Nejznámější norma Mezinárodní organizace pro standardizaci ISO vznikla v 80. letech ve Velké Británii. Dnes se s ní může pochlubit více než milion organizací v 180 zemích světa. Norma ISO 9001 dokládá, že splňujeme přísná kritéria v oblasti řízení kvality. Zaručuje našim zákazníkům a partnerům, že fungujeme v souladu s právními normami. Potvrzuje, že náš systém pružně reaguje na změny v oblasti legislativy, na požadavky jednotlivých zákazníků i na změny uvnitř organizace. Externí audit podle normy ISO 9001 pro management řízení jakosti u nás pravidelně provádí společnost TÜV SÜD.

management kvality certifikat


Systém jakosti svařování kovových materiálů ČSN EN ISO 3834-2:2020

Jsme hrdí, že splňujeme také požadavky na jakost při svařování. Celosvětově uznávaný standard ISO 3834-2 pro management svařování udává konkrétní podmínky práce, garantuje našim zákazníkům kvalitu a stálost procesu svařování, a tím i zaručuje kvalitu našich výsledných produktů.

svarecsky prukaz 2024

Provádění ocelových konstrukcí podle ČSN EN 1090-2

Audit na výrobu ocelových konstrukcí dle EN 1090-2 dokládá, že naše produkty splňují technické požadavky z hlediska bezpečnosti a použitelnosti konstrukcí. Norma uvádí požadavky na rozsah jednotlivých operací při tvorbě ocelových konstrukcí a určuje také rozsah potřebné dokumentace.


certifikát konstrukce 2024

Které další certifikáty nám dělají radost

Bisnode Ocenění AAA – V roce 2017 jsme poprvé získali mezinárodně uznávaný certifikát s historií od roku 1908. Prestižní ocenění dokládá naši finanční stabilitu a minimální rizikovost pro naše klienty.

bisnode (1)