Montáž v Maďarsku jsme zajistili i v době pandemie

Napsáno: 23.01.2021
Ještě před Vánocemi jsme vyrazili na montáž do Maďarska. Dodrželi jsme přitom bezpečnostní opatření i termín dodání dopravníkového systému.


Covid-19 respektujeme, ale zákazníci mají stále náš plný servis

Světovou pandemii koronaviru nebereme na lehkou váhu. Usilujeme o to, aby ochrana zdraví našich zaměstnanců byla maximální a dopady na naše zákazníky jen minimální. Nadále poskytujeme k našim dopravníkům veškeré související služby včetně montáže. Ta přitom nemusí být jen na území ČR, ale klidně i v zahraničí.


V době pandemie jsme se vydali na 650 km dlouhou cestu

Na konci roku 2020 jsme zavítali do města Debrecín v Maďarsku, kde jsme zajišťovali montáž dopravníkového systému. S sebou jsme měli zvací dopisy, respirátory, dezinfekční gely a negativní testy na covid-19, které jsme museli získat nejpozději 48 hodin před začátkem montáže. Na cestu se vydalo pět našich zámečníků, dva elektrikáři a manažer jakosti. Na místě smontovali a seřídili nové zařízení, vše otestovali a zaměstnancům firmy ukázali, jak dopravníkový systém funguje. Montáž měla hladký průběh i v době přísných pandemických opatření.


Dvě nové linky jsme do maďarské firmy dodali v termínu a v prvotřídní kvalitě

Počítali jsme s tím, že má většina našich dodavatelů v červenci dovolenou,“ říká technický ředitel Ing. Karel Lisník . „Subdodávky jsme proto objednali s velkým předstihem. Díky tomu se vše stihlo namontovat v požadovaném termínu od 1. do 20. listopadu 2020.

Nová linka se skládá ze dvou částí, které jsou ve dvou různých halách. První, výrobní linka, slouží k výrobě atypických dřevěných palet různých rozměrů. Druhá, balicí linka, s vyrobenými paletami dále pracuje a uskladňuje na ně výrobky firmy. Součástí celého řešení přitom jsou nejen válečkové dopravníky, ale i manipulátor, váha a dvě točny.

Potřeboval by inovaci i váš dopravníkový systém? Ozvěte se nám. Navrhneme vám řešení na míru a zajistíme jeho bezpečnou montáž i v době epidemie covid-19.