Kariéra

Využíváme informace ze systému NSK (národní soustavy kvalifikace), www.narodnikvalifikace.cz a pro doložení kvalifikace uchazečů o práci uznáváme Osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK.

V současné době hledáme do svého týmu obchodně technického pracovníka.

Požadujeme:
- VŠ/SŠ technického směru, výhodou strojní
- znalost NJ nebo AJ na úrovni samostatného vedení obchodního jednání, NJ výhodou
- praxe v obchodní činnosti z oblasti strojírenské výroby
- uživatelská znalost práce na PC – OFFICE, internet
- příjemné a reprezentativní vystupování
- řidičský průkaz sk.B
- ochota cestovat
- časová flexibilita, loajalita

Pracovní náplň:
- péče o stávající zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků a rozšiřování stávající sítě
- tvorba cenových nabídek, obchodních smluv
- marketingová činnost

Nabízíme:
- zajímavou práci v soukromé ryze české firmě
- dobré pracovní a platové podmínky
- práci na plný úvazek
- benefity - příspěvek na stravování, životní pojištění, týden dovolené navíc a další

Místo pracoviště: Frýdek-Místek

Kontakt: Květoslava Kozubíková, telefon 558633651, 731447229
Nástup: dohodou

V případě Vašeho zájmu zašlete do 30.11.2018 Váš motivační dopis, profesní životopis a souhlas se zpracováním údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.