Proč my?

  • Preferujeme osobní kontakt při řešení manipulační techniky s našimi zákazníky. Pracovníci obchodního oddělení řeší osobně přímo u zákazníka konkrétní poptávky jak po technické tak i obchodní stránce.
  • Pružnost a preciznost považujeme za samozřejmost. Naše nabídky pružně reagují na poptávky a jsou vždy opřeny o konkrétní technické řešení jehož technický popis je specifikován v podávané nabídce. Jsme-li schopni nabídnout našemu zákazníkovi výhodnější nabídku nabízíme ji jako opci.
  • Prioritní je pro nás každý zákazník. Svých zákazníků si vážíme protože spokojený zákazník se k nám stále vrací a tím nám přináší další možnost uplatnění se na trhu.
  • Plníme přání našich zákazníků – realizujeme dodávky na klíč od návrhu přes výrobu až po instalaci, oživení a zprovoznění. Samozřejmostí je pro nás záruční servis s pohotovostí dle předem dojednaných pravidel. Po skončení záruky nabízíme svým zákazníkům pozáruční servis.

 

Strojírenská společnost DAS spol. s r.o. je ryze česká společnost, která má významné reference jak v tuzemsku tak v zemích EU. Jsme výrobce dopravníků, dopravních systémů. DASFM.cz - prověřená manipulační technikajiž více jak 20 let!